Altus Servisi

Soğanlık Altus Servisi - 0850 303 36 30

Piyasadaki rakiplerine göre nispeten daha yeni bir marka olan Altus, Şirketle Grubu’na ait bir markadır. Daha çok uygun fiyatlı beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların tercihi olan marka ait olduğu şirketler grubunda yer alan diğer markalarla benzer bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz de firma olarak Altus teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Altus teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Altus markası tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Altus markasının ürettiği ürünler, ait olduğu şirketler grubundaki diğer markaların ürünleriyle teknik olarak benzerlikler göstermektedir. Yine de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.
Etiketler : Soğanlık Altus Servisi , Soğanlık Altus Servisleri , Soğanlık Altus Tamiri , Soğanlık Altus Teknik Servisi , Soğanlık Altus Bakım Servisi , Soğanlık Altus Servis , Soğanlık Altus Beyaz Eşya Servisi , Soğanlık  Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Soğanlık  Altus Bulaşık Makinesi Servisi , Soğanlık  Altus Buzdolabı Servisi , Soğanlık  Altus Ankastre Servisi , Soğanlık  Altus Fırın Servisi , Soğanlık  Altus Klima Servisi , Soğanlık  Altus Kombi Servisi , Soğanlık  Altus Ocak Servisi , Soğanlık  Altus Servisi , Soğanlık  Altus Servisleri , Soğanlık  İstanbul Altus servisi  , 

TIKLA ARA