Altus Servisi

Kayışdağı Altus Servisi - 0850 303 36 30

Piyasadaki rakiplerine göre nispeten daha yeni bir marka olan Altus, Şirketle Grubu’na ait bir markadır. Daha çok uygun fiyatlı beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların tercihi olan marka ait olduğu şirketler grubunda yer alan diğer markalarla benzer bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz de firma olarak Altus teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Altus teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Altus markası tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Altus markasının ürettiği ürünler, ait olduğu şirketler grubundaki diğer markaların ürünleriyle teknik olarak benzerlikler göstermektedir. Yine de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.
Etiketler : Kayışdağı Altus Servisi , Kayışdağı Altus Servisleri , Kayışdağı Altus Tamiri , Kayışdağı Altus Teknik Servisi , Kayışdağı Altus Bakım Servisi , Kayışdağı Altus Servis , Kayışdağı Altus Beyaz Eşya Servisi , Kayışdağı  Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Kayışdağı  Altus Bulaşık Makinesi Servisi , Kayışdağı  Altus Buzdolabı Servisi , Kayışdağı  Altus Ankastre Servisi , Kayışdağı  Altus Fırın Servisi , Kayışdağı  Altus Klima Servisi , Kayışdağı  Altus Kombi Servisi , Kayışdağı  Altus Ocak Servisi , Kayışdağı  Altus Servisi , Kayışdağı  Altus Servisleri , Kayışdağı  İstanbul Altus servisi  , 

TIKLA ARA