Altus Servisi

Güngören Altus Servisi - 0850 303 36 30

Piyasadaki rakiplerine göre nispeten daha yeni bir marka olan Altus, Şirketle Grubu’na ait bir markadır. Daha çok uygun fiyatlı beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların tercihi olan marka ait olduğu şirketler grubunda yer alan diğer markalarla benzer bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz de firma olarak Altus teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Altus teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Altus markası tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Altus markasının ürettiği ürünler, ait olduğu şirketler grubundaki diğer markaların ürünleriyle teknik olarak benzerlikler göstermektedir. Yine de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.
Etiketler : Güngören Altus Servisi , Güngören Altus Servisleri , Güngören Altus Tamiri , Güngören Altus Teknik Servisi , Güngören Altus Bakım Servisi , Güngören Altus Servis , Güngören Altus Beyaz Eşya Servisi , Güngören  Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Güngören  Altus Bulaşık Makinesi Servisi , Güngören  Altus Buzdolabı Servisi , Güngören  Altus Ankastre Servisi , Güngören  Altus Fırın Servisi , Güngören  Altus Klima Servisi , Güngören  Altus Kombi Servisi , Güngören  Altus Ocak Servisi , Güngören  Altus Servisi , Güngören  Altus Servisleri , Güngören  İstanbul Altus servisi  , 

TIKLA ARA