Altus Servisi

Bulgurlu Altus Servisi - 0850 303 36 30

Piyasadaki rakiplerine göre nispeten daha yeni bir marka olan Altus, Şirketle Grubu’na ait bir markadır. Daha çok uygun fiyatlı beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların tercihi olan marka ait olduğu şirketler grubunda yer alan diğer markalarla benzer bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz de firma olarak Altus teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Altus teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Altus markası tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Altus markasının ürettiği ürünler, ait olduğu şirketler grubundaki diğer markaların ürünleriyle teknik olarak benzerlikler göstermektedir. Yine de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.
Etiketler : Bulgurlu Altus Servisi , Bulgurlu Altus Servisleri , Bulgurlu Altus Tamiri , Bulgurlu Altus Teknik Servisi , Bulgurlu Altus Bakım Servisi , Bulgurlu Altus Servis , Bulgurlu Altus Beyaz Eşya Servisi , Bulgurlu  Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Bulgurlu  Altus Bulaşık Makinesi Servisi , Bulgurlu  Altus Buzdolabı Servisi , Bulgurlu  Altus Ankastre Servisi , Bulgurlu  Altus Fırın Servisi , Bulgurlu  Altus Klima Servisi , Bulgurlu  Altus Kombi Servisi , Bulgurlu  Altus Ocak Servisi , Bulgurlu  Altus Servisi , Bulgurlu  Altus Servisleri , Bulgurlu  İstanbul Altus servisi  , 

TIKLA ARA