Altus Servisi

Beylikdüzü Altus Servisi - 0850 303 36 30

Piyasadaki rakiplerine göre nispeten daha yeni bir marka olan Altus, Şirketle Grubu’na ait bir markadır. Daha çok uygun fiyatlı beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların tercihi olan marka ait olduğu şirketler grubunda yer alan diğer markalarla benzer bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz de firma olarak Altus teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Altus teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Altus markası tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Altus markasının ürettiği ürünler, ait olduğu şirketler grubundaki diğer markaların ürünleriyle teknik olarak benzerlikler göstermektedir. Yine de ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.
Etiketler : Beylikdüzü Altus Servisi , Beylikdüzü Altus Servisleri , Beylikdüzü Altus Tamiri , Beylikdüzü Altus Teknik Servisi , Beylikdüzü Altus Bakım Servisi , Beylikdüzü Altus Servis , Beylikdüzü Altus Beyaz Eşya Servisi , Beylikdüzü  Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Beylikdüzü  Altus Bulaşık Makinesi Servisi , Beylikdüzü  Altus Buzdolabı Servisi , Beylikdüzü  Altus Ankastre Servisi , Beylikdüzü  Altus Fırın Servisi , Beylikdüzü  Altus Klima Servisi , Beylikdüzü  Altus Kombi Servisi , Beylikdüzü  Altus Ocak Servisi , Beylikdüzü  Altus Servisi , Beylikdüzü  Altus Servisleri , Beylikdüzü  İstanbul Altus servisi  , 

TIKLA ARA